Mutfak Tezgahı Fiyatları – Mutfak Tezgahı Modelleri

Mutfak Tezgahı Fiyatları – Mutfak Tezgahı Modelleri

Bak Mermer olarak, sektörde varlığımızı 20 yılı aşkın süredir lider firma olarak sürdürmekteyiz. Mermer ya da granit çeşitlerimiz ile siz değerli müşterilerimize, mutfak tezgahı, şömine, mermer masa, kaba inşaat işleri vb. alanlarda hizmet vermekteyiz.

Mutfak Tezgahı Fiyatları Ne Kadar ?

Mutfak tezgahı fiyatları, ölçüye göre, tercih edilen mermer ya da granit çeşitine ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Bizim, 20 yılı aşkın süredir mutfak tezgahı, şömine, mermer masa, kaba inşaat işleri konusunda hizmet verdiğimizi göz önünde bulundurarak en uygun fiyat garantisi ile çalıştığımızı unutmayınz.

Bizlerden anında fiyat alabilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Mutfak Tezganı konusunda, her geçen gün artan müşterimiz ve deneyimimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Mutfak Tezgahı Modelleri

Mutfak tezgahı modelleri, seçmiş olduğunuz mermer veya granit çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuız içeriklerden herhangi birini seçebilir veya tamamen size özel bir çalışma isteyebilirsiniz.

Her geçen gün Sosyal Medya Hesaplarımızda referanslarımızı paylaşıyor ve yapmış olduğumuz işleri sergiliyoruz. Sizlerde Mutfak Tezgahı Modelleri içeriklerimizi incelemek istiyorsanız Buraya Tıklayabilirsiniz.

 

Granit veya Mermer Arasında Fiyat Farklılığı var mı ?

Mutfak tezgahı modelleri tabii ki ölçüsüne, modeline göre fiyat farklılığı göstermektedir. Genelde, tezgah için granit ürünleri tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise Granit Modellerinin daha şık ve temiz görünmesidir.

Fiyat olarak ise, mermer ürünleri granit ürünlerine göre daha uygun fiyatlıdır. Bütçenize göre, sizlere yardımcı olacağımız fiyat garantisini göz önünde bulundurabilirsiniz.

12 Aya Kadar Taksit İmkanı Sunuyoruz

Siz değerli müşterilerimize güvenilir şekilde her türlü banka veya kredi kartından 12 aya kadar taksit imkanı sunmaktayız. Herhangi ek vade oranı almadan, sadece bankanızın size çıkartmış olduğu vade farkını ödeyerek kolay ödeme sistemimizi kullanabilirsiniz. Tüm bilgileriniz Bankannız tarafında tutulur ve Kişisel Verileriniz bizlerle paylaşılmaz.

 

Call Now ButtonBizi Ara
shares
× Whatshapp